Sezon 2018/2019
Kolejka 1 – 4-5 sierpnia |
Prochowiczanka Prochowice | – | Nysa Kłodzko | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Śląsk II Wrocław | |
Zjednoczeni Żarów | – | Unia Bardo | |
Orzeł Prusice | – | Bielawianka Bielawa | |
Sokół Marcinkowice | – | Sokół Wielka Lipa | |
Górnik Wałbrzych | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Piast Nowa Ruda | |
Polonia Trzebnica | – | Piast Żerniki (Wrocław) |
Kolejka 2 – 11-12 sierpnia |
Nysa Kłodzko | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Piast Nowa Ruda | – | Polonia Trzebnica | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Sokół Wielka Lipa | – | Górnik Wałbrzych | |
Bielawianka Bielawa | – | Sokół Marcinkowice | |
Unia Bardo | – | Orzeł Prusice | |
Śląsk II Wrocław | – | Zjednoczeni Żarów | |
Prochowiczanka Prochowice | – | GKS Mirków/Długołęka |
Kolejka 3 – 18-19 sierpnia |
GKS Mirków/Długołęka | – | Nysa Kłodzko | |
Zjednoczeni Żarów | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Orzeł Prusice | – | Śląsk II Wrocław | |
Sokół Marcinkowice | – | Unia Bardo | |
Górnik Wałbrzych | – | Bielawianka Bielawa | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Sokół Wielka Lipa | |
Polonia Trzebnica | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Piast Nowa Ruda |
Kolejka 4 – 25-26 sierpnia |
Nysa Kłodzko | – | Piast Nowa Ruda | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Sokół Wielka Lipa | – | Polonia Trzebnica | |
Bielawianka Bielawa | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Unia Bardo | – | Górnik Wałbrzych | |
Śląsk II Wrocław | – | Sokół Marcinkowice | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Orzeł Prusice | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Zjednoczeni Żarów |
Kolejka 5 – 1-2 września |
Zjednoczeni Żarów | – | Nysa Kłodzko | |
Orzeł Prusice | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Sokół Marcinkowice | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Górnik Wałbrzych | – | Śląsk II Wrocław | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Unia Bardo | |
Polonia Trzebnica | – | Bielawianka Bielawa | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Sokół Wielka Lipa | |
Piast Nowa Ruda | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie |
Kolejka 6 – 8-9 września |
Nysa Kłodzko | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Sokół Wielka Lipa | – | Piast Nowa Ruda | |
Bielawianka Bielawa | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Unia Bardo | – | Polonia Trzebnica | |
Śląsk II Wrocław | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Górnik Wałbrzych | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Sokół Marcinkowice | |
Zjednoczeni Żarów | – | Orzeł Prusice |
Kolejka 7 – 15-16 września |
Orzeł Prusice | – | Nysa Kłodzko | |
Sokół Marcinkowice | – | Zjednoczeni Żarów | |
Górnik Wałbrzych | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Polonia Trzebnica | – | Śląsk II Wrocław | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Unia Bardo | |
Piast Nowa Ruda | – | Bielawianka Bielawa | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Sokół Wielka Lipa |
Kolejka 8 – 22-23 września |
Nysa Kłodzko | – | Sokół Wielka Lipa | |
Bielawianka Bielawa | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Unia Bardo | – | Piast Nowa Ruda | |
Śląsk II Wrocław | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Polonia Trzebnica | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Zjednoczeni Żarów | – | Górnik Wałbrzych | |
Orzeł Prusice | – | Sokół Marcinkowice |
Kolejka 9 – 29-30 września |
Sokół Marcinkowice | – | Nysa Kłodzko | |
Górnik Wałbrzych | – | Orzeł Prusice | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Zjednoczeni Żarów | |
Polonia Trzebnica | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Piast Nowa Ruda | – | Śląsk II Wrocław | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Unia Bardo | |
Sokół Wielka Lipa | – | Bielawianka Bielawa |
Kolejka 10 – 6-7 października |
Nysa Kłodzko | – | Bielawianka Bielawa | |
Unia Bardo | – | Sokół Wielka Lipa | |
Śląsk II Wrocław | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Piast Nowa Ruda | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Zjednoczeni Żarów | – | Polonia Trzebnica | |
Orzeł Prusice | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Sokół Marcinkowice | – | Górnik Wałbrzych |
Kolejka 11 – 10 października |
Górnik Wałbrzych | – | Nysa Kłodzko | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Sokół Marcinkowice | |
Polonia Trzebnica | – | Orzeł Prusice | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Zjednoczeni Żarów | |
Piast Nowa Ruda | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Sokół Wielka Lipa | – | Śląsk II Wrocław | |
Bielawianka Bielawa | – | Unia Bardo |
Kolejka 12 – 13-14 października |
Nysa Kłodzko | – | Unia Bardo | |
Śląsk II Wrocław | – | Bielawianka Bielawa | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Sokół Wielka Lipa | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Zjednoczeni Żarów | – | Piast Nowa Ruda | |
Orzeł Prusice | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Sokół Marcinkowice | – | Polonia Trzebnica | |
Górnik Wałbrzych | – | Polonia-Stal Świdnica |
Kolejka 13 – 20-21 października |
Polonia-Stal Świdnica | – | Nysa Kłodzko | |
Polonia Trzebnica | – | Górnik Wałbrzych | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Sokół Marcinkowice | |
Piast Nowa Ruda | – | Orzeł Prusice | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Zjednoczeni Żarów | |
Sokół Wielka Lipa | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Bielawianka Bielawa | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Unia Bardo | – | Śląsk II Wrocław |
Kolejka 14 – 24 października |
Nysa Kłodzko | – | Śląsk II Wrocław | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Unia Bardo | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Bielawianka Bielawa | |
Zjednoczeni Żarów | – | Sokół Wielka Lipa | |
Orzeł Prusice | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Sokół Marcinkowice | – | Piast Nowa Ruda | |
Górnik Wałbrzych | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Polonia Trzebnica |
Kolejka 15 – 3-4 listopada |
Polonia Trzebnica | – | Nysa Kłodzko | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Piast Nowa Ruda | – | Górnik Wałbrzych | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Sokół Marcinkowice | |
Sokół Wielka Lipa | – | Orzeł Prusice | |
Bielawianka Bielawa | – | Zjednoczeni Żarów | |
Unia Bardo | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Śląsk II Wrocław | – | Prochowiczanka Prochowice |
Kolejka 16 – 10-11 listopada |
Nysa Kłodzko | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Śląsk II Wrocław | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Unia Bardo | – | Zjednoczeni Żarów | |
Bielawianka Bielawa | – | Orzeł Prusice | |
Sokół Wielka Lipa | – | Sokół Marcinkowice | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Górnik Wałbrzych | |
Piast Nowa Ruda | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Polonia Trzebnica |
Kolejka 17 – 17-18 listopada |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Nysa Kłodzko | |
Polonia Trzebnica | – | Piast Nowa Ruda | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Górnik Wałbrzych | – | Sokół Wielka Lipa | |
Sokół Marcinkowice | – | Bielawianka Bielawa | |
Orzeł Prusice | – | Unia Bardo | |
Zjednoczeni Żarów | – | Śląsk II Wrocław | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Prochowiczanka Prochowice |
Kolejka 18 |
Nysa Kłodzko | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Zjednoczeni Żarów | |
Śląsk II Wrocław | – | Orzeł Prusice | |
Unia Bardo | – | Sokół Marcinkowice | |
Bielawianka Bielawa | – | Górnik Wałbrzych | |
Sokół Wielka Lipa | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Polonia Trzebnica | |
Piast Nowa Ruda | – | Piast Żerniki (Wrocław) |
Kolejka 19 |
Piast Nowa Ruda | – | Nysa Kłodzko | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Polonia Trzebnica | – | Sokół Wielka Lipa | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Bielawianka Bielawa | |
Górnik Wałbrzych | – | Unia Bardo | |
Sokół Marcinkowice | – | Śląsk II Wrocław | |
Orzeł Prusice | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Zjednoczeni Żarów | – | GKS Mirków/Długołęka |
Kolejka 20 |
Nysa Kłodzko | – | Zjednoczeni Żarów | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Orzeł Prusice | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Sokół Marcinkowice | |
Śląsk II Wrocław | – | Górnik Wałbrzych | |
Unia Bardo | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Bielawianka Bielawa | – | Polonia Trzebnica | |
Sokół Wielka Lipa | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Piast Nowa Ruda |
Kolejka 21 |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Nysa Kłodzko | |
Piast Nowa Ruda | – | Sokół Wielka Lipa | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Bielawianka Bielawa | |
Polonia Trzebnica | – | Unia Bardo | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Śląsk II Wrocław | |
Górnik Wałbrzych | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Sokół Marcinkowice | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Orzeł Prusice | – | Zjednoczeni Żarów |
Kolejka 22 |
Nysa Kłodzko | – | Orzeł Prusice | |
Zjednoczeni Żarów | – | Sokół Marcinkowice | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Górnik Wałbrzych | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Śląsk II Wrocław | – | Polonia Trzebnica | |
Unia Bardo | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Bielawianka Bielawa | – | Piast Nowa Ruda | |
Sokół Wielka Lipa | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie |
Kolejka 23 |
Sokół Wielka Lipa | – | Nysa Kłodzko | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Bielawianka Bielawa | |
Piast Nowa Ruda | – | Unia Bardo | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Śląsk II Wrocław | |
Polonia Trzebnica | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Polonia-Stal Świdnica | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Górnik Wałbrzych | – | Zjednoczeni Żarów | |
Sokół Marcinkowice | – | Orzeł Prusice |
Kolejka 24 |
Nysa Kłodzko | – | Sokół Marcinkowice | |
Orzeł Prusice | – | Górnik Wałbrzych | |
Zjednoczeni Żarów | – | Polonia-Stal Świdnica | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Polonia Trzebnica | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Śląsk II Wrocław | – | Piast Nowa Ruda | |
Unia Bardo | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Bielawianka Bielawa | – | Sokół Wielka Lipa |
Kolejka 25 |
Bielawianka Bielawa | – | Nysa Kłodzko | |
Sokół Wielka Lipa | – | Unia Bardo | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Śląsk II Wrocław | |
Piast Nowa Ruda | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Polonia Trzebnica | – | Zjednoczeni Żarów | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Orzeł Prusice | |
Górnik Wałbrzych | – | Sokół Marcinkowice |
Kolejka 26 |
Nysa Kłodzko | – | Górnik Wałbrzych | |
Sokół Marcinkowice | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Orzeł Prusice | – | Polonia Trzebnica | |
Zjednoczeni Żarów | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Piast Nowa Ruda | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Śląsk II Wrocław | – | Sokół Wielka Lipa | |
Unia Bardo | – | Bielawianka Bielawa |
Kolejka 27 |
Unia Bardo | – | Nysa Kłodzko | |
Bielawianka Bielawa | – | Śląsk II Wrocław | |
Sokół Wielka Lipa | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Piast Nowa Ruda | – | Zjednoczeni Żarów | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Orzeł Prusice | |
Polonia Trzebnica | – | Sokół Marcinkowice | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Górnik Wałbrzych |
Kolejka 28 |
Nysa Kłodzko | – | Polonia-Stal Świdnica | |
Górnik Wałbrzych | – | Polonia Trzebnica | |
Sokół Marcinkowice | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Orzeł Prusice | – | Piast Nowa Ruda | |
Zjednoczeni Żarów | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Sokół Wielka Lipa | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Bielawianka Bielawa | |
Śląsk II Wrocław | – | Unia Bardo |
Kolejka 29 |
Śląsk II Wrocław | – | Nysa Kłodzko | |
Unia Bardo | – | Prochowiczanka Prochowice | |
Bielawianka Bielawa | – | GKS Mirków/Długołęka | |
Sokół Wielka Lipa | – | Zjednoczeni Żarów | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | – | Orzeł Prusice | |
Piast Nowa Ruda | – | Sokół Marcinkowice | |
Piast Żerniki (Wrocław) | – | Górnik Wałbrzych | |
Polonia Trzebnica | – | Polonia-Stal Świdnica |
Kolejka 30 |
Nysa Kłodzko | – | Polonia Trzebnica | |
Polonia-Stal Świdnica | – | Piast Żerniki (Wrocław) | |
Górnik Wałbrzych | – | Piast Nowa Ruda | |
Sokół Marcinkowice | – | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Orzeł Prusice | – | Sokół Wielka Lipa | |
Zjednoczeni Żarów | – | Bielawianka Bielawa | |
GKS Mirków/Długołęka | – | Unia Bardo | |
Prochowiczanka Prochowice | – | Śląsk II Wrocław |