Sezon 2020/2021
Kolejka 1 – 15-16 sierpnia |
Włókniarz Głuszyca | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Podgórze Wałbrzych | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Zieloni Mrowiny | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Czarni Wałbrzych | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Herbapol Stanowice | |
KS Walim | – | Sudety Dziećmorowice | |
LKS Wiśniowa | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Górnik Wałbrzych | – | Orzeł Witoszów | 7-0 |
Kolejka 2 – 22-23 sierpnia |
Zieloni Mokrzeszów | – | Orzeł Witoszów | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Górnik Wałbrzych | 3-4 |
Sudety Dziećmorowice | – | LKS Wiśniowa | |
Herbapol Stanowice | – | KS Walim | |
Czarni Wałbrzych | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Zieloni Mrowiny | |
Włókniarz Głuszyca | – | Podgórze Wałbrzych |
Kolejka 3 – 29-30 sierpnia |
Podgórze Wałbrzych | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Zieloni Mrowiny | – | Włókniarz Głuszyca | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
KS Walim | – | Czarni Wałbrzych | |
LKS Wiśniowa | – | Herbapol Stanowice | |
Górnik Wałbrzych | – | Sudety Dziećmorowice | 12-0 |
Orzeł Witoszów | – | MKS Szczawno Zdrój |
Kolejka 4 – 5-6 września |
Zieloni Mokrzeszów | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Sudety Dziećmorowice | – | Orzeł Witoszów | |
Herbapol Stanowice | – | Górnik Wałbrzych | przerwany przy stanie 0-1 |
Czarni Wałbrzych | – | LKS Wiśniowa | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | KS Walim | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Włókniarz Głuszyca | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Podgórze Wałbrzych | – | Zieloni Mrowiny |
Kolejka 5 – 12-13 września |
Zieloni Mrowiny | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Podgórze Wałbrzych | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Włókniarz Głuszyca | |
KS Walim | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
LKS Wiśniowa | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Górnik Wałbrzych | – | Czarni Wałbrzych | |
Orzeł Witoszów | – | Herbapol Stanowice | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Sudety Dziećmorowice |
Kolejka 6 – 19-20 września |
Zieloni Mokrzeszów | – | Sudety Dziećmorowice | |
Herbapol Stanowice | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Czarni Wałbrzych | – | Orzeł Witoszów | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Górnik Wałbrzych | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | LKS Wiśniowa | |
Włókniarz Głuszyca | – | KS Walim | |
Podgórze Wałbrzych | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Zieloni Mrowiny | – | Zagłębie Wałbrzych |
Kolejka 7 – 26-27 września |
Zagłębie Wałbrzych | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Zieloni Mrowiny | |
KS Walim | – | Podgórze Wałbrzych | |
LKS Wiśniowa | – | Włókniarz Głuszyca | |
Górnik Wałbrzych | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Orzeł Witoszów | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Czarni Wałbrzych | |
Sudety Dziećmorowice | – | Herbapol Stanowice |
Kolejka 8 – 3-4 października |
Zieloni Mokrzeszów | – | Herbapol Stanowice | |
Czarni Wałbrzych | – | Sudety Dziećmorowice | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Orzeł Witoszów | |
Włókniarz Głuszyca | – | Górnik Wałbrzych | |
Podgórze Wałbrzych | – | LKS Wiśniowa | |
Zieloni Mrowiny | – | KS Walim | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) |
Kolejka 9 – 10-11 października |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Zieloni Mokrzeszów | |
KS Walim | – | Zagłębie Wałbrzych | |
LKS Wiśniowa | – | Zieloni Mrowiny | |
Górnik Wałbrzych | – | Podgórze Wałbrzych | |
Orzeł Witoszów | – | Włókniarz Głuszyca | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Sudety Dziećmorowice | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Herbapol Stanowice | – | Czarni Wałbrzych |
Kolejka 10 – 17-18 października |
Zieloni Mokrzeszów | – | Czarni Wałbrzych | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Herbapol Stanowice | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Sudety Dziećmorowice | |
Włókniarz Głuszyca | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Podgórze Wałbrzych | – | Orzeł Witoszów | |
Zieloni Mrowiny | – | Górnik Wałbrzych | |
Zagłębie Wałbrzych | – | LKS Wiśniowa | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | KS Walim |
Kolejka 11 – 24-25 października |
KS Walim | – | Zieloni Mokrzeszów | |
LKS Wiśniowa | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Górnik Wałbrzych | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Orzeł Witoszów | – | Zieloni Mrowiny | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Podgórze Wałbrzych | |
Sudety Dziećmorowice | – | Włókniarz Głuszyca | |
Herbapol Stanowice | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Czarni Wałbrzych | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
Kolejka 12 – 31 października |
Zieloni Mokrzeszów | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Czarni Wałbrzych | |
Włókniarz Głuszyca | – | Herbapol Stanowice | |
Podgórze Wałbrzych | – | Sudety Dziećmorowice | |
Zieloni Mrowiny | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Orzeł Witoszów | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Górnik Wałbrzych | |
KS Walim | – | LKS Wiśniowa |
Kolejka 13 – 7-8 listopada |
LKS Wiśniowa | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Górnik Wałbrzych | – | KS Walim | |
Orzeł Witoszów | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Sudety Dziećmorowice | – | Zieloni Mrowiny | |
Herbapol Stanowice | – | Podgórze Wałbrzych | |
Czarni Wałbrzych | – | Włókniarz Głuszyca | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Górnik Boguszów-Gorce |
Kolejka 14 – 11 listopada |
Zieloni Mokrzeszów | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Włókniarz Głuszyca | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Podgórze Wałbrzych | – | Czarni Wałbrzych | |
Zieloni Mrowiny | – | Herbapol Stanowice | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Sudety Dziećmorowice | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | MKS Szczawno Zdrój | |
KS Walim | – | Orzeł Witoszów | |
LKS Wiśniowa | – | Górnik Wałbrzych |
Kolejka 15 – 14-15 listopada |
Górnik Wałbrzych | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Orzeł Witoszów | – | LKS Wiśniowa | |
MKS Szczawno Zdrój | – | KS Walim | |
Sudety Dziećmorowice | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Herbapol Stanowice | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Czarni Wałbrzych | – | Zieloni Mrowiny | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Podgórze Wałbrzych | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Włókniarz Głuszyca |
Kolejka 16 |
Zieloni Mokrzeszów | – | Włókniarz Głuszyca | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Podgórze Wałbrzych | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Zieloni Mrowiny | |
Czarni Wałbrzych | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Herbapol Stanowice | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Sudety Dziećmorowice | – | KS Walim | |
MKS Szczawno Zdrój | – | LKS Wiśniowa | |
Orzeł Witoszów | – | Górnik Wałbrzych |
Kolejka 17 |
Orzeł Witoszów | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Górnik Wałbrzych | – | MKS Szczawno Zdrój | |
LKS Wiśniowa | – | Sudety Dziećmorowice | |
KS Walim | – | Herbapol Stanowice | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Czarni Wałbrzych | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Zieloni Mrowiny | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Podgórze Wałbrzych | – | Włókniarz Głuszyca |
Kolejka 18 |
Zieloni Mokrzeszów | – | Podgórze Wałbrzych | |
Włókniarz Głuszyca | – | Zieloni Mrowiny | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Czarni Wałbrzych | – | KS Walim | |
Herbapol Stanowice | – | LKS Wiśniowa | |
Sudety Dziećmorowice | – | Górnik Wałbrzych | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Orzeł Witoszów |
Kolejka 19 |
MKS Szczawno Zdrój | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Orzeł Witoszów | – | Sudety Dziećmorowice | |
Górnik Wałbrzych | – | Herbapol Stanowice | |
LKS Wiśniowa | – | Czarni Wałbrzych | |
KS Walim | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Włókniarz Głuszyca | |
Zieloni Mrowiny | – | Podgórze Wałbrzych |
Kolejka 20 |
Zieloni Mokrzeszów | – | Zieloni Mrowiny | |
Podgórze Wałbrzych | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Włókniarz Głuszyca | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | KS Walim | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | LKS Wiśniowa | |
Czarni Wałbrzych | – | Górnik Wałbrzych | |
Herbapol Stanowice | – | Orzeł Witoszów | |
Sudety Dziećmorowice | – | MKS Szczawno Zdrój |
Kolejka 21 |
Sudety Dziećmorowice | – | Zieloni Mokrzeszów | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Herbapol Stanowice | |
Orzeł Witoszów | – | Czarni Wałbrzych | |
Górnik Wałbrzych | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
LKS Wiśniowa | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
KS Walim | – | Włókniarz Głuszyca | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Podgórze Wałbrzych | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Zieloni Mrowiny |
Kolejka 22 |
Zieloni Mokrzeszów | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Zieloni Mrowiny | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Podgórze Wałbrzych | – | KS Walim | |
Włókniarz Głuszyca | – | LKS Wiśniowa | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Górnik Wałbrzych | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Orzeł Witoszów | |
Czarni Wałbrzych | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Herbapol Stanowice | – | Sudety Dziećmorowice |
Kolejka 23 |
Herbapol Stanowice | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Sudety Dziećmorowice | – | Czarni Wałbrzych | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Orzeł Witoszów | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Górnik Wałbrzych | – | Włókniarz Głuszyca | |
LKS Wiśniowa | – | Podgórze Wałbrzych | |
KS Walim | – | Zieloni Mrowiny | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Zagłębie Wałbrzych |
Kolejka 24 |
Zieloni Mokrzeszów | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Zagłębie Wałbrzych | – | KS Walim | |
Zieloni Mrowiny | – | LKS Wiśniowa | |
Podgórze Wałbrzych | – | Górnik Wałbrzych | |
Włókniarz Głuszyca | – | Orzeł Witoszów | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Sudety Dziećmorowice | |
Czarni Wałbrzych | – | Herbapol Stanowice |
Kolejka 25 |
Czarni Wałbrzych | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Herbapol Stanowice | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Sudety Dziećmorowice | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Włókniarz Głuszyca | |
Orzeł Witoszów | – | Podgórze Wałbrzych | |
Górnik Wałbrzych | – | Zieloni Mrowiny | |
LKS Wiśniowa | – | Zagłębie Wałbrzych | |
KS Walim | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) |
Kolejka 26 |
Zieloni Mokrzeszów | – | KS Walim | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | LKS Wiśniowa | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Górnik Wałbrzych | |
Zieloni Mrowiny | – | Orzeł Witoszów | |
Podgórze Wałbrzych | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Włókniarz Głuszyca | – | Sudety Dziećmorowice | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Herbapol Stanowice | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Czarni Wałbrzych |
Kolejka 27 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Czarni Wałbrzych | – | Górnik Boguszów-Gorce | |
Herbapol Stanowice | – | Włókniarz Głuszyca | |
Sudety Dziećmorowice | – | Podgórze Wałbrzych | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Zieloni Mrowiny | |
Orzeł Witoszów | – | Zagłębie Wałbrzych | |
Górnik Wałbrzych | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
LKS Wiśniowa | – | KS Walim |
Kolejka 28 |
Zieloni Mokrzeszów | – | LKS Wiśniowa | |
KS Walim | – | Górnik Wałbrzych | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Orzeł Witoszów | |
Zagłębie Wałbrzych | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Zieloni Mrowiny | – | Sudety Dziećmorowice | |
Podgórze Wałbrzych | – | Herbapol Stanowice | |
Włókniarz Głuszyca | – | Czarni Wałbrzych | |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
Kolejka 29 |
Górnik Boguszów-Gorce | – | Zieloni Mokrzeszów | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | – | Włókniarz Głuszyca | |
Czarni Wałbrzych | – | Podgórze Wałbrzych | |
Herbapol Stanowice | – | Zieloni Mrowiny | |
Sudety Dziećmorowice | – | Zagłębie Wałbrzych | |
MKS Szczawno Zdrój | – | Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | |
Orzeł Witoszów | – | KS Walim | |
Górnik Wałbrzych | – | LKS Wiśniowa |
Kolejka 30 |
Zieloni Mokrzeszów | – | Górnik Wałbrzych | |
LKS Wiśniowa | – | Orzeł Witoszów | |
KS Walim | – | MKS Szczawno Zdrój | |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) | – | Sudety Dziećmorowice | |
Zagłębie Wałbrzych | – | Herbapol Stanowice | |
Zieloni Mrowiny | – | Czarni Wałbrzych | |
Podgórze Wałbrzych | – | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | |
Włókniarz Głuszyca | – | Górnik Boguszów-Gorce |