Terminarz

 

SEZON 2020/2021 , KLASA A, WAŁBRZYCH I

 Kolejka 1 – 15-16 sierpnia
Włókniarz Głuszyca Zieloni Mokrzeszów  2-3
Podgórze Wałbrzych Górnik Boguszów-Gorce  4-1
Zieloni Mrowiny Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  3-4
Zagłębie Wałbrzych Czarni Wałbrzych  4-0
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Herbapol Stanowice  4-4
KS Walim Sudety Dziećmorowice  7-1
LKS Wiśniowa MKS Szczawno Zdrój  3-4
Górnik Wałbrzych Orzeł Witoszów  7-0

 

Kolejka 2 – 22-23 sierpnia
Zieloni Mokrzeszów Orzeł Witoszów  8-1
MKS Szczawno Zdrój Górnik Wałbrzych  3-4
Sudety Dziećmorowice LKS Wiśniowa  4-1
Herbapol Stanowice KS Walim  7-0
Czarni Wałbrzych Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  0-0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych  3-1
Górnik Boguszów-Gorce Zieloni Mrowiny  2-4
Włókniarz Głuszyca Podgórze Wałbrzych  2-2

 

Kolejka 3 – 29-30 sierpnia
Podgórze Wałbrzych Zieloni Mokrzeszów  0-4
Zieloni Mrowiny Włókniarz Głuszyca  6-4
Zagłębie Wałbrzych Górnik Boguszów-Gorce  3-3
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  1-5
KS Walim Czarni Wałbrzych  6-4
LKS Wiśniowa Herbapol Stanowice  0-5
Górnik Wałbrzych Sudety Dziećmorowice  12-0
Orzeł Witoszów MKS Szczawno Zdrój  0-7

 

Kolejka 4 – 5-6 września
Zieloni Mokrzeszów MKS Szczawno Zdrój  1-1
Sudety Dziećmorowice Orzeł Witoszów  2-1
Herbapol Stanowice Górnik Wałbrzych  0-3
Czarni Wałbrzych LKS Wiśniowa  4-0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych KS Walim  4-0
Górnik Boguszów-Gorce Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  6-0
Włókniarz Głuszyca Zagłębie Wałbrzych  1-2
Podgórze Wałbrzych Zieloni Mrowiny  1-0

 

Kolejka 5 – 12-13 września
Zieloni Mrowiny Zieloni Mokrzeszów  2-2
Zagłębie Wałbrzych Podgórze Wałbrzych  1-0
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Włókniarz Głuszyca  5-3
KS Walim Górnik Boguszów-Gorce  2-5
LKS Wiśniowa Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  3-1
Górnik Wałbrzych Czarni Wałbrzych 3-0
Orzeł Witoszów Herbapol Stanowice  2-5
MKS Szczawno Zdrój Sudety Dziećmorowice  6-0

 

 Kolejka 6 – 19-20 września
Zieloni Mokrzeszów Sudety Dziećmorowice  9-1
Herbapol Stanowice MKS Szczawno Zdrój  2-3
Czarni Wałbrzych Orzeł Witoszów  2-1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Górnik Wałbrzych  0-4
Górnik Boguszów-Gorce LKS Wiśniowa  2-0
Włókniarz Głuszyca KS Walim  1-1
Podgórze Wałbrzych Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  1-1
Zieloni Mrowiny Zagłębie Wałbrzych  3-2

 

Kolejka 7 – 26-27 września
Zagłębie Wałbrzych Zieloni Mokrzeszów  2-3
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Zieloni Mrowiny  4-5
KS Walim Podgórze Wałbrzych  4-1
LKS Wiśniowa Włókniarz Głuszyca  1-1
Górnik Wałbrzych Górnik Boguszów-Gorce  6-0
Orzeł Witoszów Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  1-3
MKS Szczawno Zdrój Czarni Wałbrzych  14-1
Sudety Dziećmorowice Herbapol Stanowice  3-2

 

 Kolejka 8 – 3-4 października
Zieloni Mokrzeszów Herbapol Stanowice  2-3
Czarni Wałbrzych Sudety Dziećmorowice  1-0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych MKS Szczawno Zdrój  2-2
Górnik Boguszów-Gorce Orzeł Witoszów  6-3
Włókniarz Głuszyca Górnik Wałbrzych  0-9
Podgórze Wałbrzych LKS Wiśniowa  3-2
Zieloni Mrowiny KS Walim  2-4
Zagłębie Wałbrzych Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  3-2

 

Kolejka 9 – 10-11 października
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Zieloni Mokrzeszów 4-2
KS Walim Zagłębie Wałbrzych  5-2
LKS Wiśniowa Zieloni Mrowiny  0-3 (wo)gospodarze zrezygnowali z gry
Górnik Wałbrzych Podgórze Wałbrzych  13-1
Orzeł Witoszów Włókniarz Głuszyca 1-0 
MKS Szczawno Zdrój Górnik Boguszów-Gorce  6-2
Sudety Dziećmorowice Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  4-10
Herbapol Stanowice Czarni Wałbrzych  6-1

 

Kolejka 10 – 17-18 października
Zieloni Mokrzeszów Czarni Wałbrzych  4-2
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Herbapol Stanowice  3-5
Górnik Boguszów-Gorce Sudety Dziećmorowice  5-2
Włókniarz Głuszyca MKS Szczawno Zdrój  2-2
Podgórze Wałbrzych Orzeł Witoszów  10-1
Zieloni Mrowiny Górnik Wałbrzych 1-6
Zagłębie Wałbrzych LKS Wiśniowa  7-0
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) KS Walim  0-5

 

Kolejka 11 – 24-25 października
KS Walim Zieloni Mokrzeszów  1-1
LKS Wiśniowa Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  1-4
Górnik Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych  7-0
Orzeł Witoszów Zieloni Mrowiny  2-1
MKS Szczawno Zdrój Podgórze Wałbrzych  6-3
Sudety Dziećmorowice Włókniarz Głuszyca  4-1
Herbapol Stanowice Górnik Boguszów-Gorce  8-1
Czarni Wałbrzych Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  3-3

 

Kolejka 12 – 31 października
Zieloni Mokrzeszów Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  22 listopada, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce Czarni Wałbrzych  22 listopada, 13:30
Włókniarz Głuszyca Herbapol Stanowice  22 listopada, 13:30
Podgórze Wałbrzych Sudety Dziećmorowice  22 listopada, 13:30
Zieloni Mrowiny MKS Szczawno Zdrój  22 listopada, 13:30
Zagłębie Wałbrzych Orzeł Witoszów
22 listopada, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Górnik Wałbrzych  1-6
KS Walim LKS Wiśniowa  22 listopada, 13:30

 

Kolejka 13 – 7-8 listopada
LKS Wiśniowa Zieloni Mokrzeszów
Górnik Wałbrzych KS Walim  15-0
Orzeł Witoszów Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  3-3
MKS Szczawno Zdrój Zagłębie Wałbrzych  5-0
Sudety Dziećmorowice Zieloni Mrowiny  3-2
Herbapol Stanowice Podgórze Wałbrzych  2-2
Czarni Wałbrzych Włókniarz Głuszyca  1-3
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Górnik Boguszów-Gorce  0-1

 

 Kolejka 14 – 11 listopada
Zieloni Mokrzeszów Górnik Boguszów-Gorce  3-2
Włókniarz Głuszyca Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  1-3
Podgórze Wałbrzych Czarni Wałbrzych  2-2
Zieloni Mrowiny Herbapol Stanowice  1-2
Zagłębie Wałbrzych Sudety Dziećmorowice  4-2
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) MKS Szczawno Zdrój  0-0
KS Walim Orzeł Witoszów  2-4
LKS Wiśniowa Górnik Wałbrzych  0-3 (wo) gospodarze zrezygnowali z gry.

 

 Kolejka 15 – 14-15 listopada
Górnik Wałbrzych Zieloni Mokrzeszów  15 listopada, 11:00
Orzeł Witoszów LKS Wiśniowa  15 listopada, 13:30
MKS Szczawno Zdrój KS Walim  15 listopada, 14:00
Sudety Dziećmorowice Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)  15 listopada, 13:30
Herbapol Stanowice Zagłębie Wałbrzych  15 listopada, 13:30
Czarni Wałbrzych Zieloni Mrowiny  15 listopada, 13:30
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Podgórze Wałbrzych  15 listopada, 13:30
Górnik Boguszów-Gorce Włókniarz Głuszyca  15 listopada, 13:30

 

Kolejka 16
Zieloni Mokrzeszów Włókniarz Głuszyca
Górnik Boguszów-Gorce Podgórze Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Zieloni Mrowiny
Czarni Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych
Herbapol Stanowice Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Sudety Dziećmorowice KS Walim
MKS Szczawno Zdrój LKS Wiśniowa
Orzeł Witoszów Górnik Wałbrzych

 

Kolejka 17
Orzeł Witoszów Zieloni Mokrzeszów
Górnik Wałbrzych MKS Szczawno Zdrój
LKS Wiśniowa Sudety Dziećmorowice
KS Walim Herbapol Stanowice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Czarni Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Zieloni Mrowiny Górnik Boguszów-Gorce
Podgórze Wałbrzych Włókniarz Głuszyca

 

Kolejka 18
Zieloni Mokrzeszów Podgórze Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca Zieloni Mrowiny
Górnik Boguszów-Gorce Zagłębie Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Czarni Wałbrzych KS Walim
Herbapol Stanowice LKS Wiśniowa
Sudety Dziećmorowice Górnik Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój Orzeł Witoszów

 

 Kolejka 19
MKS Szczawno Zdrój Zieloni Mokrzeszów
Orzeł Witoszów Sudety Dziećmorowice
Górnik Wałbrzych Herbapol Stanowice
LKS Wiśniowa Czarni Wałbrzych
KS Walim Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Górnik Boguszów-Gorce
Zagłębie Wałbrzych Włókniarz Głuszyca
Zieloni Mrowiny Podgórze Wałbrzych

 

 Kolejka 20
Zieloni Mokrzeszów Zieloni Mrowiny
Podgórze Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Górnik Boguszów-Gorce KS Walim
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych LKS Wiśniowa
Czarni Wałbrzych Górnik Wałbrzych
Herbapol Stanowice Orzeł Witoszów
Sudety Dziećmorowice MKS Szczawno Zdrój

 

Kolejka 21
Sudety Dziećmorowice Zieloni Mokrzeszów
MKS Szczawno Zdrój Herbapol Stanowice
Orzeł Witoszów Czarni Wałbrzych
Górnik Wałbrzych Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
LKS Wiśniowa Górnik Boguszów-Gorce
KS Walim Włókniarz Głuszyca
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Podgórze Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych Zieloni Mrowiny

 

Kolejka 22
Zieloni Mokrzeszów Zagłębie Wałbrzych
Zieloni Mrowiny Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Podgórze Wałbrzych KS Walim
Włókniarz Głuszyca LKS Wiśniowa
Górnik Boguszów-Gorce Górnik Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Orzeł Witoszów
Czarni Wałbrzych MKS Szczawno Zdrój
Herbapol Stanowice Sudety Dziećmorowice

 

Kolejka 23
Herbapol Stanowice Zieloni Mokrzeszów
Sudety Dziećmorowice Czarni Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Orzeł Witoszów Górnik Boguszów-Gorce
Górnik Wałbrzych Włókniarz Głuszyca
LKS Wiśniowa Podgórze Wałbrzych
KS Walim Zieloni Mrowiny
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Zagłębie Wałbrzych

 

 Kolejka 24
Zieloni Mokrzeszów Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Zagłębie Wałbrzych KS Walim
Zieloni Mrowiny LKS Wiśniowa
Podgórze Wałbrzych Górnik Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca Orzeł Witoszów
Górnik Boguszów-Gorce MKS Szczawno Zdrój
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Sudety Dziećmorowice
Czarni Wałbrzych Herbapol Stanowice

 

Kolejka 25
Czarni Wałbrzych Zieloni Mokrzeszów
Herbapol Stanowice Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice Górnik Boguszów-Gorce
MKS Szczawno Zdrój Włókniarz Głuszyca
Orzeł Witoszów Podgórze Wałbrzych
Górnik Wałbrzych Zieloni Mrowiny
LKS Wiśniowa Zagłębie Wałbrzych
KS Walim Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)

 

Kolejka 26
Zieloni Mokrzeszów KS Walim
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) LKS Wiśniowa
Zagłębie Wałbrzych Górnik Wałbrzych
Zieloni Mrowiny Orzeł Witoszów
Podgórze Wałbrzych MKS Szczawno Zdrój
Włókniarz Głuszyca Sudety Dziećmorowice
Górnik Boguszów-Gorce Herbapol Stanowice
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Czarni Wałbrzych

 

 Kolejka 27
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Zieloni Mokrzeszów
Czarni Wałbrzych Górnik Boguszów-Gorce
Herbapol Stanowice Włókniarz Głuszyca
Sudety Dziećmorowice Podgórze Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój Zieloni Mrowiny
Orzeł Witoszów Zagłębie Wałbrzych
Górnik Wałbrzych Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
LKS Wiśniowa KS Walim

 

Kolejka 28
Zieloni Mokrzeszów LKS Wiśniowa
KS Walim Górnik Wałbrzych
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Orzeł Witoszów
Zagłębie Wałbrzych MKS Szczawno Zdrój
Zieloni Mrowiny Sudety Dziećmorowice
Podgórze Wałbrzych Herbapol Stanowice
Włókniarz Głuszyca Czarni Wałbrzych
Górnik Boguszów-Gorce Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

 

Kolejka 29
Górnik Boguszów-Gorce Zieloni Mokrzeszów
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Włókniarz Głuszyca
Czarni Wałbrzych Podgórze Wałbrzych
Herbapol Stanowice Zieloni Mrowiny
Sudety Dziećmorowice Zagłębie Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Orzeł Witoszów KS Walim
Górnik Wałbrzych LKS Wiśniowa

 

 Kolejka 30
Zieloni Mokrzeszów Górnik Wałbrzych
LKS Wiśniowa Orzeł Witoszów
KS Walim MKS Szczawno Zdrój
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) Sudety Dziećmorowice
Zagłębie Wałbrzych Herbapol Stanowice
Zieloni Mrowiny Czarni Wałbrzych
Podgórze Wałbrzych Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca Górnik Boguszów-Gorce