Paź 17, 2018

Opublikowany | Brak komentarzy

10.10.2018 Piast Nowa Ruda – GÓRNIK

10.10.2018 Piast Nowa Ruda – GÓRNIK

Biało-niebiescy pokonują kolejną przeszkodę w drodze do finału. Warto wspomnieć że miejscowi w ostatniej minucie mieli karnego ale Yogi go obronił. Mecz ten wywołał spore zainteresowanie wśród miejscowych Ogórków , których zebrało się razem ze zgodami w okolicy 2 stówek. Również służb było zdecydowanie więcej. Mecz nie umknął uwadze reporterów TMK jak również znalazł się w kręgu zainteresowań niemieckich pasjonatów polskiego ruchu kibicowskiego. Kibice Górnika dotarli do Nowej Rudy około 20 minuty meczu w +/-40 w tym 1 fan Gwardii Koszalin. Po meczu miejscowi w ramach delegacji PZPN dokonywali „oględzin” stanu technicznego murawy. W ich intencje nie uwierzyli mundurowi i przeszkodzili w kontroli tej części obiektu która budziła u miejscowych najwięcej zastrzeżenia.
Kolejny mecz tym razem ligowy w Nowej Rudzie już za nieco ponad miesiąc dokładnie 17.11.2018r (sobota godz.13:00) . Emocji na pewno nie zabraknie.
W półfinale PP zagramy ze Zjednoczonymi Żarów. Druga para to mecz Orzeł Ząbkowice – Lechia Dzierżoniów. Termin meczu nie jest jeszcze znany.


GALERIA Z MECZU NA 12 ZAWODNIK http://www.12zawodnik.pl/galeria/piast-nowa-ruda—gornik-walbrzych-pp/id:5bbf78c2e3672/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *